Naujienos

Kviečiame konsultuotis

Pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 3 prioriteto “Tyrėjų gebėjimų stiprinimas” priemonę KTU ir VU LITNET techniniai centrai įgyvendina Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis finansuojamą projektą “Mokslininkų ir tyrėjų gebėjimų išnaudoti gigabitinio tinklo technologijas ugdymas”. Projekto tikslas yra kryptingai plėtoti technologinę ir informacinę LITNET infrastruktūrą ir sudaryti palankias sąlygas mokslininkams ir kitiems tyrėjams efektyviai naudoti naujausias tinklų technologijas moksliniuose tyrimuose ir MTEP veiklose. Tuo tikslu numatoma pravesti individualias konsultacijas mokslininkams ir tyrėjams Gigabitinių tinklų technologijų ir/ar paslaugų klausimais, kurie iškyla Jūsų tyrimų aplinkoje.

Taigi, kviečiame ne tik informacijos technologijų, bet ir kitų sričių mokslininkus bei tyrėjus, numatančius naudoti arba naudojančius greitaeigį tinklą LITNET mokslinio tyrimo ir eksperimentinės plėtros darbuose, pasinaudoti galimybe pasikonsultuoti su LITNET specialistais efektyvaus kompiuterių tinklo išnaudojimo klausimais. Tuo tikslu mokslininkus ir tyrėjus prašome užpildyti Paraišką (giga.litnet.lt) individualioms konsultacijoms ir siųsti ją e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Konsultacijos bus teikiamos nuolat iki 2013 m. gruodžio 31 d. Konsultacijų laikas ir vieta bus derinama individualiai su kiekvienu dalyviu atskirai.   

Linkėdamas geros ‘pažinties’ su gigabitiniu tinklu, projekto vadovas Vytautas Rėklaitis

 

ES STRUKTŪRINĖ PARAMA

Projektą iš dalies finansuoja Europos socialinis fondas

Statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
413980

Prisijungimas